makyajın püf noktaları

Makyajınıza başlamadan önce cildinizi güzelce temizleyin sonra arkasından toniğinizi ve sonra nemlendiricinizi hijyenik bir biçimde parmak uçlarınızla cildinize uygulayın. Makyaj altına baz olarak bir nemlendirici sürmezseniz makyajınız asla kalıcı ve güzel gözükmez.sonrasında cildinizde lekeler yada sivilceler varsa onları lokal biçimde kapatıp sonrasında fondeteninizi uygulayabilirsiniz fondeten kullanmıyorsanız ten renginize yakın pudranızı cildinize uygulayın sonrasında bir allık fırçası yardımıyla allığınızı önce fırçanın ucunu üfleyerek elmacık kemiklerine sürebilirsiniz.
Yaptığınız makyajı çok aydınlık bir ortamda yapmanız gerekir;çünkü dışarı çıktığınızda makyajınız abartılı durmamış olur.
Göz makyajına gelince makyaj yaparken gözlerinizin dinlenmiş ve canlı görünmesi için iç kısmına ten rengi yada krem rengi bir göz kalemi sürün.ayrıca bu işlem gözlerinizin olduğundan daha iri görünmesini sağlayacaktır.
Gözleriniz ufaksa kalemi dışına sürün.
Gözleriniz büyükse ve siz daha küçük göstermek isterseniz kalemi içine sürmelisiniz.
Maskara uygularken dikkat edilmesi gereken en önemli husus nasıl bir kirpiğe sahip olmak istediğinizdir;örn: hacimmi uzunlukmu yada gözünüzün şeklini değiştirmesi mi
işte tüm bunları maskara ile yapabilirsiniz. öncelikle maskaranızı asla üst üste uygulamayın kirpiklrinizde topaklanma yapar. Bir kat sürün diğer göze geçin bu gözede sürdükten sonra bi süre bekleyin ve sonra ikinci katı sürün eğer hala istediğiniz hacimi elde edemediyseniz 3. katıda sürmenizi tavsiye ederiz.

Etiketler

aç kalmadan zayıflama (1) açma poça tarifi (1) ağız kokusu (1) ağız kokusu nasıl giderilir (1) ağızda pis koku neden olur? (1) ardıç (1) bayramda dolma nasıl yapılır (1) bir beden zayıflama (1) buz atmak (1) cilt nasıl temizlenir (1) Cilt Temizliği (2) çabuk uzama (1) çabuk zayıflama (1) çorba (1) çorba taşmaması için (1) diş çğrükleri (1) diş ipi (1) diş parlatılır (1) diş sağlığı (1) diş sorunu (1) dolgun dudaklar (1) dolma içi nasıl hazırlanır (1) domates (1) dudak kalemi (1) dudakta uçuk (1) düş çürümesi (1) eğir otu (1) far temizleme (1) far uzun süre kullanma far bitmemesi için (1) göz makyaj temizleme (1) göz makyaj temizliği (1) göz makyajı nasıl yapılır (1) göz şişmesi (1) göz temizleme (1) göz yorulması (1) güçsüz saç (1) güzel çorba (1) güzel dolma nasıl yapılır (1) güzel ruj sürme (1) halsizliğe çözüm (1) halsizliğe ne iyi gelir (1) halsizliğe son (1) halsizlik (1) havlican (1) hıçkırık (1) hıçkırık neden olur (1) hıçkırık tutarsa ne yapılır? (1) hıçkırık tuttu (1) Kadıncapratik (1) kalıcı ruj (1) kaynayan çorba (1) kazak tüylenmemesi için ne yapılmalıdır (1) kazakları daha uzun süre kullanmak için (1) kepeğe çözüm (1) kepeğe karşı (1) kepek problemi (1) kepek sorunu (1) kepek tedavisi (1) kesme şeker (1) kuru incir (1) kurumuş maskaralar (1) kurumuş rimeller (1) lezzetli açma nasıl yapılır (1) makyaj nasıl temizlenir (1) makyaj püf noktaları sivilce kapatma (1) makyaj temizleme (1) maskara (1) maskara nasıl sürülür (1) maskaram kurudu (1) maydonoz (1) meneviş yağı (1) Moda (1) mor halkalı gözler (1) muhallebi (1) nasıl diyet yapmalı (1) nasıl giderilir (1) nasıl zayıflarım (1) nasır (1) nasır nasıl iyileşir (1) nasır nasıl iyileştirilir (1) nefes kokması (1) nefes kokusuna önlem (1) pantolon parlaması (1) parlak giysi (1) pratik açma (1) Püf Noktalar (1) rimel temizleme (1) rimelim bitti (1) ruj nasıl sürülür (1) ruj sürmenin püf noktası (1) saç bakımı (1) saç çabuk (1) saç dökülmesi (1) saç gürlüğü (1) saç kepeği (1) saç kıran (1) saç kıran için şampuan (1) saç kıran nasıl gider? (1) saç kıran neden olur (1) saç kırığı (1) saçımda kepek var (1) saçlar nasıl uzar (1) saçlarım dökülüyor (1) saçların sağlığı (1) sağlıklı zayıflama (1) sarma dolma nasıl yapılır (1) selülit için önlem (1) selülite çare (1) selülite ne iyi gelir (1) selülitlerden kurtulmak (1) sirke (1) sivilce limon (1) sivilce sorunu (1) Sivilceler (1) sivilceye ne iyi gelir? (1) siyah nokta (1) siyah nokta çare (1) siyah nokta sorunu (1) siyah nokta şifa (1) siyah nokta şikayeti (1) siyah noktalar nasıl giderilir (1) su içmek (1) susam yağı (1) şiş gözler (1) tarhun otu (1) tüylenen kazak nasıl gider (1) tüylü kazak (1) uçuk (1) uçuk kremi (1) uçuk nasıl giderilir? (1) uçuk nasıl iyileşir? (1) yeşil soğan (1) yorgun gözler (1) Zayıflama (2) zayıflamanın püf noktaları (1) zencefil (1)